Që Arbenita është shumë e bukur kjo dihet dhe shpeshherë është vënë në qendër të vëmendjes për këtë gjë.

Por që paska 4 motra këtë nuk e dinim dhe na e zbuloi vetë modelja sot.

Familja e Arbenitës kanë festuar ditëlindjen e më të voglit të familjes, vëllait të saj dhe nga festa e dashura e reperit kosovar Fero ka postuar një foto me të katër motrat të gjitha së bashku, shkruan Xing.al.

Arbenita shfaqet e veshur me fustan ngjyrë rozë ndërsa motrat duken gjithashtu shumë elegante me fustane të gjatë.

Pjesë e festës ishte pa dyshim edhe Fero.

Share.