Një qytetar nga qyteti i Vushtrrisë është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njejti ka sulmuar nënën e tij në shtëpi.
Si pasojë e rrahjes, gruaja ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.
Në raportin e Policisë njoftohet se burri i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë./TV Malisheva

Share.