Është muaji shtator dhe pushimet po shkojnë drejt fundit.

Por, jo edhe për Erjona Sulejmanin, e cila vazhdon ta shijojë periudhën e saj të relaksit në Fuerteventura, një vend i mrekullueshëm në Kanarie.

Nga një vend në tjetrin, modelja shqiptare gjen kohë edhe për të postuar fotografi në Instagram.

Por, në foton e fundit, bukuroshja shkodrane duket vërtet “super-hot”.

Erjona është shfaqur topless, duke e mbuluar gjoksin e saj me duar.

Pa dyshim, me këtë fotografi, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili i ka çmendur rrjetet sociale.

Share.