Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit disa prej dhuratave që mori për ditëlindje.

Ronela Hajati dje festoi ditëlindjen, meqë rast mbushi plot 30 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, e cila gjatë kësaj periudhe ka qenë ndër artistet më aktive të skenës muzikore shqiptare, dje festoi ditëlindjen.

Me këtë rast, ajo ka pranuar shumë urime nga miqtë, kolegët dhe fansat, por nuk kanë munguar as dhuratat.

Në videon që e postoi në InstaStory, ajo shfaqi një buqetë me trëndafila të kuq, parfum, çanta e shumë dhurata të tjera.

Share.