Fjoralba Zotaj është modele që njihet për linat perfekte trupore.

Fjoralba Zotaj është modele shqiptare e cila shquhet për bukurinë dhe linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Në imazhet që bukuroshja ka publikuar në rrjete sociale, ajo pranon komente të shumta nga ndjekësit, në të cilat komplimentohet për pamjen.

Në këto fotografi, ajo krahasohet edhe me yjet e njohura të industrisë së modës dhe premton shumë në këtë fushë.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të modeles Fjoralba Zotaj, të cilën në të ardhmen mund ta shohim në pasarelat më të njohura në botë.

Share.