Pamela Anderson ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Pamela Anderson ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte veshur një fustan të zi shumë të shkurtër, me të cilin nuk arrinte dot t’i mbulonte as të pasmet.

Në këtë fustan të ngushtë, Pamela vuri në pah gjoksin dhe këmbë, ndërsa fotografia mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, Pamela Anderson është shumë aktive me fotosesione të tilla, ku shfaqet shumë provokuese.

Share.