Gjilanit këtë mesjavë do të zhvillojë edhe një ndeshje tjetër kontrolluese. Kundërshtari i radhës Gjilanit do të jetë skuadra e Drenicës.

Kuqezinjtë do të udhëtojnë drejt Gjilanit për tu ballafaquar me skuadrën kuq e bardh.

“Ndeshja mes Gjilanit dhe Drenicës zhvillohet këtë të enjëte (01.08.2019), në stadiumin ” Agim Ramadani-Katana”, në Gjilan, me fillim nga ora 17:00″.

“Kujtojmë se Gjilani paraprakisht ka zhvilluar 5 ndeshje kontrolluese, ndërsa kjo me Drenicën, e cila zhvillohet pas rikthimit të skuadrës nga Mavrova, do të jetë ndeshja e 6-të kontrolluese për skuadrën e drejtuar nga kryetrajneri Gentian Mezani”, thuhet në njoftimin e klubit Gjilanas.

Share.