Diona Fona i ka gjetur vetës pak kohë për pushime.

Diona Fona një nga këngëtaret më të reja në estradë ka disa ditë që i ka nisur pushimet në Itali prej nga edhe publikoi një foto tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit këngëtarja është shfaqur tejet atraktive, ajo shihet ulur në një varkë gjatë një lundrimi në detin e Caprit, dhe të pasmet e saj ‘rrëmbejnë’ syrin.

Ndryshe, Fona ka një muaj më parë kishte lansuar projektin e saj të fundit ‘Bella Vita’ që numëron mbi një milion klikime në Youtube.

Share.