Khloe Kardashian gjithnjë gjendet afër vajzës së saj të cilën e quan një kopje të saj, transmeton Indeksonline.

Ajo edhe në paraqitjen e fundit dukej mjaft tërheqëse duke u ekspozuar në rrezet e diellit së bashku me vajzën e saj True.

35 vjeçarja u shfaq në bikini të kaltra në të cilat arrinte ti ekspozonte më së miri format e saj trupore.

Khloe u pa në formën më të mirë duke publikuar imazhe ku shkruante “Vajza ime dhe unë në plazh”.

Kujtojmë që Khloe dhe babai i vajzës së saj Tristan Thompson tanimë kanë ndarë rrugët.

Share.