Policia sot bëri të ditur se u arrestua një burrë në Malishevë, pasi në vazhdimësi kishte ngacmuar dhe kërcënuar përmes rrjeteve sociale ish të dashurën e tij.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, informoi Policia.

Rasti u cilësua si “Ngacmim”.

/TV Malisheva

Share.