Kryetari i komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati, së bashku me qytetarët dhe bizneset e kësaj komune u kanë dal në ndihmë familjeve të prekura nga vërshimet në Skenderaj.

Kastrati, këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Facebook, teksa ka ndarë pamje nga aksioni që kanë ndërmarrë.

Ndërkaq, shprehet i lumtur për vullnetarizmin e qytetarëve të komunës së Malishevës.

Postimi i plotë i tij: 

/TV Malisheva 

 

 

Share.