Në një konferencë të mbajtur sot në Prishtinë, Dua Lipa ndër të tjera ka shpalosur edhe shumën që këngëtarja e njohur botërore Miley Cyrusi ka ndarë për festivalin Sunny Hill Festival, shkruan KultPlus.

Miley Cyrus ka ndarë 25 mijë dollarë për fondacionin që do të shkojnë për bamirësi.

Gjithashtu Dua ka pohur se mes tyre mund të ndodhë edhe një bashkëpunim në muzikë.

Ndryshe, Miley Cyrus, Calvin Harris, Gashi si dhe shumë artistë të tjerë vendor dhe ndërkombëtar do perfomojnë në parkun e Gërmisë.

Share.