Daphne Joy sjell imazhe mahnitëse në faqen e saj personale të Instagramit.

E ndjekur nga mbi një milion persona, modelja e famshme asnjëherë nuk zhgënjen më paraqitjen.

Në një fotografi që ka hedhur së fundi, ndryshe nga provokimet që ajo bënë vazhdimisht me veshjet dhe linjat e saj pefekte, modelja këtë herë erdhi elegante dhe me shumë stil.

Teksa po shijonte një kafe në qytetin e Milanos, ajo dukej simpatike dhe mahnitëse.

Ndryshe, krahas karriere si modele, Daphne kohë më parë ka lansuar edhe linjën e saj të veshjeve ‘Daphne Joy Collection’.

Share.