Modelja e njohur shqiptare ka treguar gati gjithçka.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, nuk po i ndalon provokimet e shumta në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh publikon foto provokative e veshur shkurt por këtë herë veshja gati sa nuk e ka tradhtuar.

Françeska e ka zgjedhur një fustan super të shkurtër për ta marrë vëmendjen në rrjete sociale dhe si çdo herë ia ka dalë.

Share.