Si duket aventurës së Keylor Navasit te Paris Saint-Germain po i vjen fundi.

Navas thuhet se është i hapur rreth idesë së kalimit në Premier Ligë te skuadra e Nottingham Forest.

Rreth kësaj situate ka folur edhe trajneri i PSG-së, Christophe Galtier, i cili tha se duhet t’i dëgjojnë mendimet e Navasit për të ardhmen e tij.

“Ne duhet të kuptojmë dhe t’i dëgjojmë mendimet e Navasit për të ardhmen e tij. Asnjë vendim nuk është marrë nga ana jonë deri tani”, tha Galtier.

Mbetet të shihet vendimi i Paris Saint-Germain, nëse dëshiron që ta pranojë marrëveshjen në formë huazimi të Nottingham Forestit.

/TV Malisheva

Share.