Ashtu si shumë artistë të tjerë, një kapitull të suksesshëm veror me shumë koncerte, e përmbylli edhe Dafina Zeqiri.

Pas kësaj periudhe të paharruar për të përgjatë verës, këngëtarja ka përgatitur një dhuratë për fansat e saj.

Përmes një postimi në Instagram, ajo njoftoi se nesër sjellë një këngë të re të titulluar “Kapma dorën”.

“Well, any good comeback needs some true believers” – John BoehnerFaleminderit te gjitheve per kete vit te jashtezakonshem, fansat e mi te dashur qe keni besu ne Dafinën, bashkëpunëtorët e mi, koleget, partnerët dhe posaçërisht familjen dhe shoqërinë. Si përfundim i një kapitulli te ashtuquajtur “Comeback” po jua sjell një dhurate për nesër. Ne bio është linku ku do te behet premiera e klipit tim me te fundit me titullin “Kapma Doren” nesër ne ora 18:00 Faleminderit te gjithëve, STAY TUNED”, ka shkruar Dafina.

Share.