Miley Cyrus, këngëtarja me famë botërore ka folur për fansat e saj në rrjete sociale menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, aktori Laim Hemsworth, me të cilin ishte e martuar më pak se një vit.

Këngëtarja 26 vjeçare, ka publikuar një seri të fotografive në profilin e saj në Instagram, duke folur se sa shumë e do natyrën dhe se sa mirë po ndjehet!

“Mos e luftoni evolucionin, për shkak se nuk do të fitoni kurrë. Sikur mali në të cilin po qëndroj tani, dikur ishte nën ujë dhe na lidhte me Afrikën, ndryshimi është i pashmangshëm. Dolomitet nuk u krijuan brenda një nate, janë dashur miliona vite ë kjo bukuri të formohet. Më ka thënë edhe babai im: “Natyra nuk ngutet kurrë, por është gjithmonë në kohë”, ka shkruar Cyrus në një fotografi, duke mos u marre aspak me divorcin e saj!

Ndërkaq Cyrus është parë duke u puthur me një vajzë gjatë këtij vikendi, në një jaht!

Ndërsa këngëtarja së fundmi ishte edhe në Kosovë si pjesëmarrëse në festivalin Sunny Hill, e lajmi për ndarje doli vetëm një javë pas performancës së saj, si artistja e parë me famë ndërkombëtare që vjen në Kosovë.

Share.