Sezoni i Manchester United vetëm se shkon duke u përkeqësuar, ku tani raportohet se ka pasur përleshje mes dy lojtarëve gjatë seancës stërvitore.

Incidenti në fjalë ndodhi afër fundit të stërvitjes në bazën e tyre në “Carrington” këtë të enjte, përcjellë TV Malisheva.

Ishte nevojitur që bashkëlojtarët e United të ndërhyjnë për t’i ndarë ata, emri i të cilëve nuk është bërë i ditur.

Kjo gjë bëri që seanca stërvitore të përfundojë para kohe, me skuadrën që u urdhërua të kthehej në dhomën e zhveshjes pas incidentit.

Po ashtu, thuhet se ky incident i ka lënë lojtarët e tjerë të pakënaqur dhe të shtangur.

/TV Malisheva

Share.