Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon karrierën e saj muzikore jashtë vendit

Ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur të ekranit e së fundmi me reperin rus Eldzhey, këngë kjo e cila u prit mirë fillimisht vetëm në versionin audio.

Tani në kanalin zyrtar në Youtube është publikuar edhe me videoklip dhe pranë videos është bërë e ditur se skenat nuk mund t’i shohin ata që janë nën moshën 18.

Share.