Gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 11 raste të reja dhe asnjë viktimë.

Sot janë shëruar 23 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 224.740.

Në total numri i rasteve aktive është 339.

/TV Malisheva

Share.