Kampioni evropian, Real Madrid po përgatit një plan të madh shkëmbimi këtë verë për yllin e Borussia Dortmundit, Jude Bellingham bënë të ditur “Sky Germany”.

Reali dëshiron që ta ulë tarifën e transferimit të Bellingham, dhe ka planifikuar që të ofrojë plot 100 milionë euro dhe Eduardo Camavingan drejt Dortmundit.

Por, problemi qëndron te Camavinga, i cili nuk ka qëllim që të largohet nga Reali, pavarësisht se nuk pi ka minutazhë të kënaqshme këtë sezon.

Share.