Rita Ora mori vëmendjen në mes të Berlinit.

Rita Ora së fundmi ka performuar para një numri të madh të njerëzve në Berlin, shkruan lajmi.net.

Ajo u mirëprit nga ta madje dikush e ka ngritur lart flamurin kuq e zi, detaj ky i cili nuk ka ikur pa u vënë re.

Pa u vënë re nuk iku as detaji se Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë performancës. Megjithatë ajo dukej joshëse dhe si zakonisht mori vëmendjen.

Share.