Ditën e sotme boksieri i njohur, Robin Krasniqi është bërë baba për herë të parë.
Duke publikuar dy momente të ëmbla ai tha se sot ka përjetuar ëndrrën më të bukur në jetë./TV Malisheva
Postimi i plotë:
“Falenderimi i Takon Zotit Sod une u bera Babe Zoti ma mundesoj te kem qe nga sod nje Djale..Ma mundesoj qe enderren me te bukur ne jet ta realizoj dhe ta perjetoj, e sod e mbaj ne duart e mija per her te par dhe nuk ju besoj syve te mi…Ndjenja me e bukur ne jete qe me ben te dal nga vetja ishte takimi i par me ty, kur ti pash syt e tu per her te par ❤️ jem une u permbusha🤲🏻
Share.