Selena Gomez dhe Cara Delevingne janë shoqe shembull.

Aktorja 29 vjeçare, tregoi një tatuazh të ri të madh me trëndafila me bojëra uji muajin e kaluar, i cili ishte bërë me bojë në pjesën e sipërme të shpinës.

Menjëherë pas kësaj, artisti i tatuazhit zbuloi se ai i dha Delevingne, 29, një dizajn identik rozë dhe zi në pjesën anësore të saj.

“Kjo do të thotë disa gjëra të ndryshme”, tha themeluesja e Rare Beauty në “Live with Kelly and Ryan”, duke e quajtur Delevingne një nga “shoqet e saj më të mira”.

“Ajo më quan gonxhe trëndafili, kështu që është një pseudonim. Dhe gjithmonë kam dashur një trëndafil dhe tani kam një të tillë, dhe më pëlqen”, tha Gomez.

Aktorja shtoi se ka bërë tatuazhe “shumë” me “njerëz që kanë lënë gjurmë të rëndësishme në jetën e saj” – duke përfshirë bashkëpunëtoren e shpeshtë Julia Michaels dhe nënën e saj, Mandy Teefey. /TV Malisheva

Share.