Duket se artistja ka nevojë për ca ditë pushimi.

Tayna ka qenë tejet e angazhuar këto muajt e verës si me këngët e punuara ashtu edhe me koncerte në vende të ndryshme.

Si duket pas gjithë këtyre angazhimeve këngëtares i ka marrë malli për ditët e pushimit. Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram të shkëputur nga pushimet e fundit të cilat i kaloi në Tajlandë.

Përndryshe, kujtojmë se ditë më parë Tayna në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Lyrical Son lansuan këngën ‘Pasite’ projekt ky shumë i pëlqyer nga publiku.

Share.