Semi ishte ajo e cila konfirmoi bashkimin e Borës dhe Donaldit.

Pas fotos së publikuar nga Semi, dyshja filluan edhe të ndjekin njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

E ditën e djeshme në media u publikua një foto teksa Bora dhe Donaldi shijojnë romancën e tyre në Prishtinë.

Pas asaj foto nuk mungoi edhe një reagim i Trixës.

Trixa, në ‘TikTok’ ka postuar një video me këngën “Mask off” duke nxjerrë gjuhën dhe gishtin e mesit, raporton TV Malisheva.

Share.