Adriana Lima i ka hequr të gjitha rrobat për një foto artistike.

Modelja e njohur, Adriana Lima ka bërë që të gjithë ka kthejnë kokën nga ajo,s hkruan lajmi.net.

Ajo ka marrë vëmendjen me pozat e reja dhe fotot i ka ndarë në Instagram me ndjekësit e shumtë. Në njërin imazh shihet e zheshur ku ka mbuluar pjesën intime, ndërsa në tjetrin Adriana ka pozuar komplet e zhveshur.

Bukuroshja së fundmi është larguar nga Victoria’s Secret.

Share.