Bebe Rexha ‘refuzon’ të vishet.

Bebe Rexha të shtunën festoi ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ajo publikoi një fotografi ku është shfaqur tejet provokuese me pozën e marrë, shkruan lajmi.net.

Edhe pas kritikave të shumta që mori pas këtij imazhi këngëtarja shqiptare po ‘refuzon’ të vishet.

Ajo tani ka pozuar gjysmë e zhveshur për revistën ‘Cosmopolitan’ ku shihet duke mbajtur gjoksin me duar.

Përndryshe, javën e kaluar Bebe kishte publikuar këngën më të re ‘Not 20 anymore’ të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Share.