Modelja e njohur, Demi Rose, e ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve me foton e re të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet gjysmë e zhveshur, e shtrirë në shtrat ndërsa në fokus të veçantë e ka vendosur gjoksin dhe një pjesë të vitheve.

Demi njihet për pozat e tilla, e edhe nga ato komplet lakuriq të cila vazhdojnë akoma të bëjnë xhiro në rrjet.

Share.