Dua Lipa di si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me veshjet e saj. Këtë herë ajo është fotografuar me një “jumpsuit” të zi, me qafë të lartë në shfaqjen e “Saint Laurent” gjatë Javës së Modës në Paris të martën në mbrëmje.

Këngëtarja 27 vjeçare dukej e pabesueshme teksa mbi njërën pjesë shtoi një xhaketë lëkure të gjatë elegante dhe të zezë, të cilën e shtrëngoi në bel me një rrip të koordinuar. Ajo shtoi centimetra në kornizën e saj me një palë taka me majë të errët, ndërsa pozoi me duart në xhepa.

Dua dukej e turbullt teksa tërhoqi një kapuç të zi mbi këllqet e saj të errëta, të cilat ishin të stiluara të zhveshura nga një anë në një veshje elegante. Si aksesorë ajo ka mbajtur një palë vathë ari që bien në sy dhe një unazë të trashë të koordinuar.

Krijuesja e hitit zgjodhi një palë syze dielli të mëdha të errëta, të cilat më vonë i hoqi duke zbuluar një gamë të përsosur grimi, duke përfshirë një pamje “smokey eye liner”./A2/

Share.