Kanye West u pa me një maskë të plotë që i mbulonte fytyrën, e cila fshihte kokën, sytë dhe hundët e tij ndërsa ishte në Los Angeles.

Ylli zhvilloi një takim me bashkëpunëtorët e biznesit jashtë të hënën, dhe reperi 44-vjeçar dukej se po bënte çmos për të qëndruar i fshehur, shkruan DailyMail.

Gjatë takimit të qetë, ai mund të shihej i mbështetur në një portë betoni ndërsa kishte veshur një xhaketë të zezë lëkure, xhinse të ngjashme dhe çizme shiu.

Kjo paraqitje e tij vjen në të njëjtën ditë që West la gjithashtu një seancë në studio me Big Sean dhe French Montana në orët e para.

Gjatë fundjavës, babai i katër fëmijëve akuzoi ish-in e tij Kim Kardashian se nuk e kishte lejuar në festën e ditëlindjes së vajzës së tij, Chicago në Intsagram, por më në fund mori vendndodhjen nga Travis Scott.

Në një video të xhiruar nga Kanye gjatë vozitjes të shtunën, producenti u mërzit në mënyrë pasive-agresive që nuk iu ‘lejua të dinte’ vendndodhjen e festës.

“Nuk ka asgjë të ligjshme që të thuash se kjo është lloji i lojërave që luhen, është lloji i gjërave që me të vërtetë kanë ndikuar në shëndetin tim për një kohë të gjatë dhe thjesht nuk po luaj, po marr kontrollin e narrativës sime këtë vit”, u ankua ai.

“Duhej të isha në Miami për të regjistruar albumin tim. I gjithë orari im bazohet në faktin se unë mund t’i çoj fëmijët e mi në shkollë, unë jam aty për ta, duke u siguruar që jam në jetën e tyre, kjo është e gjithë çështja”, vazhdoi Kanye.Lexo po ashtu:

Por ai u pa më vonë në një video të postuar në Instagram nga Atiana De La Hoya – vajza e ish-gruas së Travis Barker, Shanna Moakler – teksa dukej se kishte një bisedë miqësore me nënën e Kimit, Kris Jenner.

Vizita e ditëlindjes së Chicagos dhe takimi me pjesën tjetër të familjes së tij duket se i kishte ndryshuar plotësisht humorin për mirë.

“Jam shumë i lumtur tani, sapo erdha nga festa e Chicagos”, tha Kanye në një video që ai e incizoi më vonë gjatë ditës, e cila u sigurua nga tabloidi TMZ.

Në klip, ai zbuloi se ishte vetëm falë mikut të tij – dhe të dashurit të Kylie Jenner – Travis Scott që arriti në festë.

“Thjesht duhet t’i bërtas Travis Scott-it që më dërgoi adresën dhe orën dhe u sigurua që të mund ta kaloja atë kujtim të ditëlindjes me vajzën time dhe të jem atje me pjesën tjetër të familjes”, – tha ai.

Kanye shtoi se ishte Kylie që e la atë në pronë pasi rojet e sigurisë u përpoqën ta ndalonin të hynte.

Edhe pse Kanye ishte në një humor më të mirë pasi shkoi në festë, një burim i tha tabloidit The Sun se gjërat ishin aq të tensionuara sa duhej të qëndronin në ‘anët e kundërta’ të festës.

Reperi i famshëm nuk bëri ‘asnjë skenë’ gjatë festës dhe ai dhe Kim mezi patën ndonjë ndërveprim.

“Nuk kishte asnjë skenë mes tij dhe Kimit, por ata kaluan pjesën më të madhe të pasdites në skajet e tjera të kopshtit. Ai bisedoi me Kris dhe disa anëtarë të tjerë të familjes, por nuk ka pasur ende një diskutim të thellë me Kimin”, tregoi burimi. /TV Malisheva

 

 

Share.