Kuzhinieri afrikan, Cheikh Sadi, është shprehur se dëshiron që të gjej një nuse shqiptare.

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai tha ndër të tjera se do të donte që në dasmë të kishte këngëtare Dhurata Dorën.

Ndër të tjera ai shtoi se nuk ka komunikuar asnjëherë me këtë të fundit.

“Do doja të kisha një të dashur shqiptar. Do doja të kisha këngëtare në dasëm Dhurata Dorën.D Dora është e preferuara ime. Nuk i kam shkruar. Pres që të bëhëm dhe pak i famshëm që të më kthejë përgjigje.”- tha ai

/TV Malisheva

 

Share.