Oriola Marashi ka publikuar një imazh nga fotosesioni i fundit.

Mund të themi se kjo ishte vera më e suksesshme në karrierën e Oriola Marashit si modele, ajo ishte pjesë e shumë sfilatave dhe foto sesioneve të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja nga Shqipëria që një kohë ishte pjesë e grupit ‘Otr’ ka publikuar një tjetër imazh në Instagram ku këmbët e gjata dhe seksi marrin vëmendjen e të gjithëve.

Padyshim suksesi më i madh i saj është pjesëmarrja në sfilatën e organizuar nga ‘Guess’ ku pjesë e saj ishin edhe shumë modele të tjera nga e gjithë bota.

Share.