Oriola Marashi ka realizuar një tjetër fotosesion i cili ka bërë bujë në mediat rozë.

Modelja e famshme shqiptare që njihet për fizikun e saj seksi dhe të kompletuar nuk la shumë vend për imagjinatë në foto që solli në llogarinë e saj në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Oriola u paraqit e veshur vetëm në bikini të cilat vu në pah asetet e saj, gjoksin ‘gjigant’ dhe këmbët e gjata.

Me këtë set fotografik, Oriola u paraqit për herë të parë në revistën e njohur ‘Star People’, e që padyshim dukej një yll i vërtetë.

Kujtojmë që kohë më parë Oriola kishte paralajmëruar fillimin e një karriere muzikore, por që ende nuk ka asgjë konkrete

Share.