Ylli i ‘Baywatch’, Pamela Anderson pranon se nuk ka ndërmend të shikojë dokumentarin e saj në Netflix.

Ish-aktorja e “Baywatch” ka nxjerrë shpirtin e saj në filmin e ardhshëm “Pamela, një histori dashurie” – i cili do të nisë në janar, për të përkuar me publikimin e kujtimeve të saj “Love, Pamela” – dhe gjatë shkrimit të librit ishte “terapi”. “, ajo nuk ka ndërmend të ndjekë programin.

Ajo tha për Vanity Fair: “Dokumentarin nuk e kam parë dhe nuk kam ndërmend ta shoh.

“I dhashë qasje të plotë në arkivat dhe ditarët e mi dhe shpresoj që përmes transparencës së plotë, të ketë kuptim për dikë.”

Ndërkohë që po xhirohej dokumentari, ylli 55-vjeçar mësoi për dramën e Hulu-s ‘Pam and Tommy’, në të cilën luanin Lily James dhe Sebastian Stan dhe Pamela dhe ish-bashkëshorti i saj Tommy Lee gjatë periudhës kur ishte filmimi i tyre i seksit të vjedhur që ishte bërë publike.

Ylli ka vendosur të flasë për kasetën në dokumentar, ndonëse ajo këmbënguli se nuk ka asnjë “të vërtetë” në histori.

“Askush nuk e dinte të vërtetën – madje edhe unë nuk e di [100 për qind] të asaj që ndodhi, por mendoj se ajo që është më e rëndësishme është të ndaj ndjenjat e mia njerëzore dhe sa shumë më lëndoi dhe si më përcaktoi në mënyrë të pamohueshme të ec përpara në – Karriera ime dhe marrëdhëniet e mia.”

Ndërkohë, në dokumentarin Pamela – e cila njoftoi ndarjen e saj nga burri i pestë Dan Hayhurst në janar 2022 – e përshkruan veten si një romantike e pashpresë.

Regjisori i filmit Ryan White shtoi për Vanity Fair: “Pamela e mban zemrën në mëngë – jo vetëm në marrëdhënie, por në të gjitha gjërat në jetën e saj.

“Të gjithë burrat e saj janë pjesë e historisë së saj, kështu që ata janë në filmin tonë, duke përfshirë edhe atë më të fundit.

“Dhe pa marrë parasysh se sa herë nuk ka funksionuar për të, ajo është ende një romantike e pashpresë dhe në kërkim të dashurisë së vërtetë në çdo mënyrë.”

 

Share.