Dje, në Ditën e Baballarëve, (19 qershor) Gigi Hadid, uroi të atin, por nuk harroi të përgëzonte as babain e vajzës së saj, që prej pak muajsh është kthyer në ish-partnerin e saj.

Përmes një postimi në Instagra, Hadid fillimisht publikoi një foto bardh e zi ku shfaqej i ati teksa e puthte dhe në foton tjetër, Zayn Malik dhe këmba e vogëlushes Khai.

“Gëzuar Ditën e Baballarëve babit tim të ëmëbl. Të dua!”- shkruan Gigi për të vazhduar me…”Edhe babit të Khai-it gjithashtu!”

Në foto dukeshin vetëm këmbët dhe krahët e Zayn të mbuluar nga tatuazhet dhe vogëlushja pranë tij./TV Malisheva

Share.