Rita Ora javën e kaluar pushoi në Itali.

Rita Ora sapo ka përfunduar turneun e koncerteve në Azi, ku mbajti disa koncerte të njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net.

Para kësaj, këngëtarja kishte udhëtuar në Itali, ku përveç koncerteve gjeti pak kohë edhe për të pushuar.

“DailyMail” ka postuar disa fotografi të Ritës nga pushimet në Itali, ku shfaqet në top-formë e veshur në bikini.

E veshur në të zeza dhe pa grim në fytyrë, Rita ka shijuar pushimin në Itali.

Share.