Pas dëmtimit të keq në kyçin e këmbës dhe pas operacionit, që do ta mbajë larg fushës deri në fund të sezonit, sulmuesi brazilian ka qenë së fundmi protagonist në “Twitch”.

Gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë në një faqe interneti të lojërave të fatit, ai humbi rreth një milion euro, përcjellë TV Malisheva.

Reagimi i tij u bë viral në rrjetet sociale, ku ylli brazilian shihet tek sa shpërthen në lot dhe në reagime të çuditshme.

/TV Malisheva

Share.