Real Madridi ka prezantuar edhe fanellën e tretë për edicionin 2019/20.

Gjiganti spanjoll që po vazhdon përgatitjet për edicionin e ri ka prezantuar edhe fanellën e tretë, që do të jetë alternative.

Fanella e tretë e Los Blancos ka një ngjyrë të gjelbër e cila është e frymëzuar nga teknologjia dhe evolucioni i së ardhmes me stadiumin Santiago Bernabeu si referencë kryesore.

Kjo fanellë është prodhuar nga sponsori i veshmbathjeve që ka Real Madrid, Adidas.

Për gjithë adhuruesit e klubit, fanella që tani është në shitje dhe mund të blihet për një çmim 130 dollarëve me krah të shkurtër, ndërsa 10 dollar më shumë kushton fanella me krah të gjatë.

Share.