Këngëtarja Bebe Rexha dy ditë më parë publikoi një fotografi e zhveshur krejtësish, duke treguar se edhe përkundër moshës ndjehet në formë.

“Kështu po ndihem si 30 vjeçare’, shkroi ajo.

Fotoja që ndau me ndjekësit mori komente të shumta ku i uruan ditëlindjen, por mënyra se si ajo tregoi se ka mbushur 30 vite me foton lakuriq nuk është pritur edhe aq mirë.

Reperi i njohur shqiptar Jetmir Hoxha i njohur si ‘Cyanide‘, me një postim në ‘Instagram‘ nuk i ka uruar ditëlindjen Bebes por e ka kritikuar në masë të madhe.

‘Cyanide’ i ka thënë se nuk dallon nga këngëtaret tjera si Cardy B, Nicki Minaj. Sipas tij respekti fitohet me punë dhe jo me fjalë.

Bebe Rexha nuk ka reaguar lidhur me këtë postim.

Ndryshe, ajo nuk e ka fshirë imazhin ende vazhdon të figurojë në Instagramin e saj.

Share.