Ronela Hajati ka pozuar në të zezë.

Këngëtarja Ronela Hajati është duke i shijuar pushimet në Dhërmi, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto ku shihet e veshur në bikini e në pjesën e poshtme ka veshur pantallona transparent.

Ngjyra e zezë e tyre dhe poza që ka marrë e bëjnë të duket akoma më joshëse.

Share.