Këngëtari i muzikës popullore, Shaqir Cervadiku, ka reaguar për rastin e Luizit njërin nga banorët e Big Brother Vip Albania.
Ai në një postim në Instastory nxori gjithë zhgënjimin e tij, kundër Arbanës dhe produksionit të BBVA. /TV Malisheva
Shaqiri shkruan ndër të tjera:
“Kam pasur nji respekt e vlerësim të lartë për Arbanen por sonte jam zhgënjyer së tepërmi.Turp për produksionin cfarë ndodhi sonte duke luajtur me ndjenjat e Luizit, familjes e publikut.Në botën e qytetruar me ligj nuk lejohet publikimi I sëmundjeve apo analizave të askujt. Keni mundur ta mbyllni këtë punë pa asnjë problem. Por si duket juve produksionit ju intereson vetëm audience dhe jo ana humane e njerzore….”

Share.