Rike Roçi që në daljen e saj të parë në reality shown e njohur “Big Brother” u bë shumë e famshme dhe ndonëse kanë kaluar shumë kohë që pas pjesëmarrjes së saj në spektaklin e njohur ajo vazhdon ende të komentohet në media.

Bukuroshja shqiptare jeton prej vitesh në Itali, mirëpo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ka një numër të madh ndjekësish. Së fundmi, Rike i ka kthyer përgjigje fansave të saj dhe njëri prej tyre e ka pyetur se si ka qenë ajo e vogël.

Rike ka publikuar një foto të vjetër ku shihet në një moshë shumë të vogël, ku bien në sy tiparet e saj të ëmbla dhe sytë blu. “Kam qenë një “termet”, e shkreta mami im çfarë ka hequr me mua.”, ka shkruar Rike pranë fotos së saj.

Share.