E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka zbuluar aksidentalisht vendin më të çuditshëm që ajo dhe futbollisti kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Rodriguez filloi të takohej me superyllin portugez në vitin 2016, dhe që atëherë së bashku kanë dy fëmijë, raporton KosovaPress.

Dhe gjatë një episodi të fundit të sezonit të dytë të dokumentarit së saj në “Netflix”, “I Am Georgina”, modelja zbuloi se ajo dhe Ronaldo dikur kishin bërë seks në banjën e tyre.

Sipas “Marcas”, Georgina tha: “Nuk doja të lahesha në plazh, por u ktheva në shtëpi dhe Ronaldo më tha të shkoja në spa”.

“Isha me krahët lart në banjë që të mos lagen”, tha Rodriguez.

Ronaldo ka djalin Cristiano Jnr, 12 vjeç dhe binjakët Eva dhe Mateo, pesë vjeç, të cilët i kishte para se të takonte Georginan.

Në tetor 2021 çifti zbuloi se ishin në pritje të binjakëve, por në mënyrë tragjike djali i tyre vdiq në lindje më 18 prill, por vajza e tyre mbijetoi.

Share.