Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë një person në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.

Sipas të dhënave, i njëjti tash e një kohë ishte shpallur në kërkim.
Me urdhëresë nga gjykata është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR

ANP-së- Adem Jashari 03.12.2023 – 10:42. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull nga Kosova dhe i njëjti  është dërguar në mbajtje.

/TV Malisheva

Share.