Një vjedhje e rëndë raportohet se ka ndodhur të mërkurën në Astrazub të Malishevës.

Policia njofton se hajnat kanë depërtuar në një shtëpi në këtë fshat dhe nga aty kanë vjedhur 9 mijë e 200 euro si dhe stoli ari me vlerë 10 mijë euro.

Share.